12 Мамыр –Аналар күні. Биыл Қазақстанда Аналар күні алғаш рет тойланып отыр. Мереке мамыр айының екінші жексебісінде әлемнің 20- дан астам елінде тойланады екен. Аналар күнін мерекелеу ананың қоғамдағы рөлін арттыруға, әр азаматтың ата-анасына деген құрмет көрсетіп, алғыс айта білуге тәрбиелеу, жастардың рухани-адамгершілік қасиеттерін қалыптастыруға, отбасы институтын сақтауға және нығайтуға бағытталады. Осы орайда мектебіміздің бастауыш сынып оқушылары аналарына деген сүйіспеншілік сезімдерін өз қолдарымен салған суреттер және өлең шумақтарымен жеткізе білді.
Қарағандыоблысыбілім09
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
12 мая – День матери. В этом году День матери отмечается в Казахстане впервые. Праздник отмечается во второе воскресенье мая более чем в 20 странах мира. Празднование Дня матери направлено на повышение роли матери в обществе, воспитание каждого гражданина проявлять уважение и благодарность к своим родителям, формирование духовно-нравственных качеств молодежи, сохранение и укрепление института семьи. По этому случаю учащиеся младших классов нашей школы смогли выразить свои чувства любви к своим мамам через рисунки и стихи.