6 мамыр күні «Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты» КММ «7 мамыр – Отан қорғаушылар күні мен 9 мамыр – Ұлы Жеңіс күніне» арналған мерекелік саптық жиын өтті. Сыптық жиын мемлекеттік  гимн айтіжан басталды. Мектеп директоры П. Жамшыбаева мерекелік құттықтау сөз сөйлеп, көпшілікке  жылы лебізі мен ізгі тілегін жеткізді .
Мерекелік шарада мектебіміздің өнерлі оқушылары би билеп, патриоттық әндер шырқады. 7 мамыр — Отанды қадірлейтін, оның тарихын құрметтейтін, айбынды әскеріміздің атағын асқақтатқан, мемлекетіміздің қуатын айғақтайтын күн. 9 мамыр – елі мен жерінің бостандығы үшін жан аямай, жауға қарсы қайсар мінез бен өшпес ерлік көрсеткен жауынгерлеріміздің және тылда тынымсыз еңбек еткен азаматтарымызды ардақтайтын күн.
Құрметті Отандастар, Сіздерді 7 мамыр – Отан қорғаушылар күнімен және 9 мамыр – Жеңіс күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Әрбір қазақстандық отбасыға мықты денсаулық, бейбіт өмір мен ашық аспан тілейміз. Еліміз аман, жұртымыз тыныш болсын!
6 мая в КГУ «Школа-интернат имени Михаила Русакова» состоялась торжественная линейка, посвященная «7 мая – Дню защитника Отечества и 9 мая – Дню Великой Победы». Линейка началась с исполнения государственного гимна. Директор школы П. Жамшыбаева выступила с поздравительной речью.
На линейке талантливые учащиеся нашей школы танцевали и пели патриотические песни. 7 мая – день бережного отношения к Родине, почтения ее истории, прославления славы нашей могучей армии, демонстрации мощи нашего государства. 9 мая – день чествования наших воинов и граждан, неустанно трудившихся в тылу, проявивших непоколебимое мужество и отвагу в борьбе с врагом, не жалея жизни ради свободы своей страны и земли.
Дорогие соотечественники, от всей души поздравляем вас с 7 мая – Днем защитника Отечества и 9 мая – Днем Победы! Желаем каждой казахстанской семье крепкого здоровья, мирной жизни и открытого неба. Пусть наша страна будет безопасной, а наш народ – мирным!