Processed with MOLDIV

Қазақстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың бастамасымен құрылған «Таза қала» экологиялық акциясы елімізде төртінші апта, Балқаш қаласында екінші ай бойы жалғасуда.
Осы акция аясында қала ішілік аумақтардағы қоқыстарды тазалау жұмыстары қарқынды жүргізілуде. Осы акция аясында оқушылар мен мектеп ұжымы сенбілікке шығып, мектеп аумағын, ал кейбір оқушылар «Жастар» саябағында мектепкк бекітілген аумақта тазарту жұмыстарын жүргізді.
#тазақала
Инициированная Президентом РК Касым-Жомартом Токаевым экологическая кампания “Таза қала” продолжается в стране уже четвертую неделю, а в Балхаше уже второй месяц.
В рамках данной акции активно проводится уборка внутригородских территорий от мусора. В рамках данной кампании учащиеся и персонал школы вышли на субботник, провели уборку территории школы, часть учащихся провели уборку на прикркпленной к школе территории в парке “Жастар”.