Сәуірдің 27 күні академик Е. А. Букетов атындағы Қарағанды университетінде
математика және ақпараттық технологиялар факультетінде онлайн түрде орта білім беру ұйымдарының оқушылары арасында «Жоғары математика және мектеп» XXX аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті. Конференцияға барлығы 35 ғылыми жоба қабылданып, нәтижесі бойынша мектебіиіздің 8 “Ә” сынып оқушысы Ұйқасбаева Аяулым ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Жетекшісі Уркен Г. А. Құттықтаймыз!

27 апреля в Карагандинском университете имени академика Е. А. Букетова прошла XXX региональная научно-практическая конференция «Высшая математика и школа» среди учащихся средних учебных заведений на факультете математики и информационных технологий. Всего на конференцию было принято 35 научных проектов, по итогам ученица 8 “ Ә” класса нашей школы Уйкасбаева Аяулым была награждена дипломом III степени. Руководитель Уркен Г. А. Поздравляем!