26 сәуір күні Панарбек С. «Жол травматизмінің алдын алу» тақырыбында оқушыларға түсіндірме жұмыстарын өткізді. Мақсаты: оқушыларға жол ережелері туралы еске салу, оларды сақтау қажеттілігі туралы түсінік қалыптастыру; көшелер мен жолдарды қалай дұрыс кесіп өту керектігі туралы білімдерін қайталау және бекіту, балалардың жолда қауіпсіз мінез-құлық стереотипін қалыптастыруға ықпал ету, қауіпті болжай білу.

26 апреля Панарбек С. проведена разъяснительная работа для учащихся по теме «Профилактика дорожно-транспортного травматизма». Цель: напомнить учащимся о правилах дорожного движения, сформировать понимание необходимости их соблюдения; повторять и закреплять знания о том, как правильно переходить улицы и дороги, влиять на формирование стереотипов безопасного поведения детей на дороге, уметь прогнозировать опасность.