Михаил Русаков атындағы мектеп-интернат кітапханасында 7-сынып оқушыларына 23 сәуір – Дүниежүзілік кітаптар және авторлық құқық күніне орай «Әдебиет білімпаздары»» викториналық ойын өткізілді.
Мақсаты: оқушыларды әдебиетке деген қызығушылығын арттыру, ой-өрісін кеңейту арқылы таным, білім дағдыларын қалыптастыру, әдебиетті сүюге баулу. Өткізілген викториналық ойын нәтижесінде қазақ әдебиетінен қаншалықты білімдері бар екендерін анықталды.

В библиотеке школы-интерната имени Михаила Русакова для учащихся 7 классов была проведена викторина «Знатоки литературы», посвященная 23 апреля – Всемирному дню книги и авторского права. Цель: повышение интереса учащихся к литературе, формирование познавательных, образовательных навыков через расширение кругозора, приобщение любви к литературе. В результате проведенной викторины было определено, сколько у них знаний из казахской литературы.