Балқаш қаласының білім бөлімінің ұйымдастыруымен Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайында «1 мамыр — Қазақстан халықтарының бірлігі» күніне орай өткізілген оқушылар арасындағы аймақтық пікірсайыс турниріне мектебіміздің «Ділмәр» дебат клубының мүшелері Өміржан Жантөре мен Болатбекұлы Аңсар қатысып, нәтижесінде Болатбекұлы Аңсар «Үздік спикер» номинациясымен марапатталды.
Мүкәрам Қазыбекби турнирде төрешілік еткені үшін алғыс хатпен марапатталды. Жетекшісі: Мұғиын Мадина Төлтайқызы.

Члены школьного дебатного клуба «Дилмар» Омиржан Жанторе и Болатбекулы Ансар приняли участие в региональном дебатном турнире среди учащихся, проведенном по случаю праздника «1 мая — Единства народа Казахстана» во Дворце школьников имени Агыбай батыра, организованном отделом образования города Балхаша, в результате турнира Болатбекулы Ансар был удостоен номинации «Лучший спикер».
Мукарам Казыбекби был награжден благодарственным письмом за судейство в турнире. Руководитель: Мугиын Мадина Толтайқызы.