19 сәуір күні «Жасыл Қазақстан» экологиялық сауаттылық апталығының 5-ші күні «Шығармашылық ойлар жәрмеңкесі» тақырыбы аясында өтті. 1-4 сынып оқушылары арасында «Табиғатты аялайық, қорғайық» атты өлеңдер сайысы, 5-7 сынып оқушылары «Қазақстандағы жануарлар әлемі» табиғатқа саяхат, 5-8 сыныптар «Таза болса табиғат» тақырыбында жылыжайға саяхат жасай отырып, апталыққа қорытынды жасалды.
#umckrg.gov.kz
19 апреля 5-й день Недели экологической грамотности «Зеленый Казахстан» прошел в рамках темы «Ярмарка творческих мыслей». Среди учащихся 1-4 классов прошел конкурс стихотворений «Сохраним и защитим природу», учащиеся 5-7 классов сделали экскурсию на природу «Животный мир Казахстана», учащиеся 5-8 классов совершили экскурсию в теплицу, подведены итоги недели.