18 сәуір «Жасыл Қазақстан» экологиялық сауаттылық апталығының 4-күні «Экологиялық соқпақ» тақырыбы аясында өтті. 1-4 сыныптар
«Денсаулық жолы» тақырыбында экологиялық соқпақ өткізді, 1-11 сыныптар арасында «Менің үйімдегі бақша» фотокөрмесі ұйымдастырылды. Мектеп ұжымы мен оқушылар экологиялық тазалықты сақтау, мектеп ауласын көркейтіп, көгалдандыру мақсатында бейсенбілікке шықты.
@umckrg
#umckrg.gov.kz
#экология
#экокласс
#экосынып
#Жасыл Қазақстан
18 апреля, 4-й день Недели экологической грамотности «Зеленый Казахстан» прошел по теме «Экологическая тропа». В 1-4 классах
проведена экологическая тропа «Тропа здоровья», среди учащихся 1-11 классов организована фотовыставка «Сад в моем доме». Коллектив школы и ученики вышли на «Чистый четверг”, с целью поддержания экологической чистоты, благоустройства и озеленения школьной территории.