Мектеп оқушыларымен, колледж студенттерімен нашақорлықтың алдын алу және есірткі қылмысымен күресу бойынша кездесулер өткізу кезінде

Құрметті оқушылар (студенттер)!

Бүгін біз сіздермен әрқайсыңызды нені қызықтыратыны туралы сөйлесеміз. Бұл сіздің болашағыңыз! Оқумен, спортпен, шығармашылықпен, ең бастысы жеке басының әл-ауқатының да, еліміз үшін де пайданың негізі, іргетасы болатын барлық нәрсені жасап, жүзеге асыруға ұмтылумен байланысты болашақ! Міне, өз идеяларыңызды жүзеге асырудың басында сіз әртүрлі зиянды әсерлерден қауіпсіздік туралы есте сақтауыңыз керек, мұнда нашақорлық ең қауіптілердің бірі болып табылады.

Дәрістің толық мәтіні құжатта

Есірткі қылмысымен күресу бойынша дәрістер ұйымдастыру және өткізу бойынша ӘДІСТЕМЕЛІК ҰСЫНЫСТАР

Мұғалімдер мен ата-аналарға арналған слайд

ТИПОВАЯ ЛЕКЦИЯ

при проведении встреч с учащимися школ, студентов колледжей по профилактике наркомании и противодействия наркопреступности

Уважаемые учащиеся (студенты)!

Сегодня мы поговорим с вами о том, что каждому из вас, небезразлично. Это ваше будущее! Будущее, связанное с учебой, спортом, творчеством, а главное стремлением созидать и воплощать в жизнь все то, что будет являться основой, фундаментом как личного благополучия, так и пользой для нашей страны! И вот здесь, на старте воплощения своих идей, необходимо помнить о безопасности от различных пагубных воздействий, где одной из наиболее опасной является наркомания.

Дәрістің толық мәтіні құжатта