21 сәуір күні Балқаш қаласының № 5 жалпы білім беретін мектеп базасында қалалық білім бөлімінің ұйымдастыруымен «Roboland – 2023» VIІІ Халықаралық робототехника, бағдарламалау және инновациялық технологиялар фестивалінің қалалық іріктеу кезеңі өтті. Робототехникадан қалалық жарысқа, оқушыларымыз «САМРҰҚ» командасы болып қатысып, нәтижесінде “Робогеометрия” категориясы бойынша 10-сынып оқушысы Рахманберліұлы Бекзат– сертификат, “Теңге алу” категориясы бойынша 7 «А» сынып оқушылары Болатбекұлы Аңсар мен Кәрібекұлы Дінмұхаммед — 3 орынға ие болды. Оқушыларымызды және жетекшісі Сағындық Шолпан Асқарқызын жеңістерімен құттықтаймыз.
21 апреля на базе общеобразовательной школы № 5 г. Балхаша прошел городской отборочный этап VII Международного фестиваля робототехники, программирования и инновационных технологий «Roboland — 2023», организованный городским отделом образования. Наши учащиеся приняли участие в городском соревновании по робототехнике в составе команды «САМРУК», по итогам которой учащийся 10 класса Рахманберлиулы Бекзат получил сертификат в номинации «Робогеометрия», учащиеся 7 «А» класса Болатбекулы Ансар и Карибекулы Динмухаммед стали обладателями 3 места в номинации «Тенге Алу». Поздравляем наших воспитанников и их руководителя Шолпан Аскаровну Сагындык с победой.