Сенбілік – тазалық кепілі.
Қала тазалығына үлес қосу – туған жерге деген қамқорлық болып табылады.
13 сәуір күні “Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты” мұғалімдері мен оқушылары мектеп маңайын, мектеп ұжымы “Жастар” саябағында мектепке бөлінген аймақты қоқыстан тазартып, жалпыға бірдей облыстық сенбілікке атсалысты.
Бұрыннан белгілі, ортақ мүдде үшін бірлесіп жасаған еңбектей еш нәрсе адамдарды біріктіре алмайды. Осындай ұжымдық шаралардың адамдарға үлкен әсер беріп, олардың бір-біріне деген сенімдерін ұштай түсері де анық.

Субботник – гарантия чистоты.
Содействие чистоте города – это забота о родной земле.
13 апреля педагоги и воспитанники «Школы-интерната имени Михаила Русакова» приняли участие во всеобщем областном субботнике, убрав территорию вокруг школы, также коллектив школы очистил от мусора выделенную территорию в парке «Жастар».
Давно известно, что ничто так не объединяет людей, как совместная работа ради общего интереса. Понятно, что такие коллективные мероприятия оказывают большое влияние на людей и укрепляют их доверие друг к другу.

Показать перевод