12 сәуір күні «Ғылым және технология» жаратылыстану-ғылыми сауаттылық апталығы аясында мектеп кітапханасында 6-сынып оқушыларымен «12 сәуір — Дүниежүзілік космонавтика және авиация күніне» арналған танымдық сағат өтті. Қазақстанда космос кеңістігін зерттеуде, еліміздің ғарышкер-ұшқыштары, халық батырлары Т. Әубәкіров, Т. Мұсабаев және А. Айымбетов туралы сөз қозғалды. Сұрақ-жауап ойыны өтті. Кітапханашы апай өзінің Тоқтар Әубәкіровпен кездескенін, суретке түскен естеліктерін көрсетті.

12 апреля в рамках Недели естественно-научной грамотности «Наука и технология» в школьной библиотеке прошел познавательный час с учащимися 6 класса, посвященный «12 апреля — Всемирному дню космонавтики и авиации». Речь шла о летчиках-космонавтах страны, народных героях Т. Аубакирове, Т. Мусабаеве и А. Айымбетове. Библиотекарь поделилась о своей встрече с Тохтаром Аубакировым.