12 сәуір «Ғылым және технология» жаратылыстану-ғылыми сауаттылық апталығының қорытынды күні 5-6 сыныптармен «Қазақстанның табиғаты» тақырыбында буклеттер байқауы өткізілді. Апта бойы өткізілген іс-шараларда белсенді атсалысқан, жеңімпаз атанған жеке оқушылар, сынып ұжымдары марапатталды. Оқушылардың жаратылыстану-ғылыми сауаттылығын дамыту бойынша мектеп педагогтері дайындаған тапсырмалар жинағы шығарылды.
12 апреля, в заключительный день недели естественно-научной грамотности «Наука и техника», проведен конкурс буклетов на тему «Природа Казахстана» с учащимися 5-6 классов. Награждались учащиеся и классы, активно принявшие участие, ставшие победителями в мероприятиях, проводимых на протяжении недели. Выпущен сборник заданий, подготовленный школьными педагогами для развития естественно-научной грамотности учащихся.