1 сәуір «Ғылым және технология» жаратылыстану-ғылыми сауаттылық апталығының 4-күні «ИНТЕЛЛЕКТУАЛДЫ ОЙЫНДАР КҮНІ» атауымен өткізілді. 1-4 сыныптар арасында «Болашақ ғаламшар» тақырыбында суреттер көрмесі ұйымдастырылды, 5-6 сынып оқушыларымен «Білгірлер» зияткерлік ойыны өткізілді. 7- 8 сыныптармен «Қызықты физика» тақырыбында тәжірибеге бағытталған міндеттерді шешу сайысы өтті, 9-11 сыныптар арасында «Қ. И. Сатпаев және М. П. Русаковтың ғылыми еңбектері» тақырыбында зияткерлік сайыс өткізілді.

11 апреля прошел 4-й день Недели научной грамотности «Наука и технология» под лозунгом «ДЕНЬ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНЫХ ИГР». Для учащихся 1-4 классов была организована выставка рисунков на тему «Планета будущего», а для учащихся 5-6 классов проведена интеллектуальная игра «Знатоки». Среди 7-8 классов проведен конкурс на тему «Интересная физика», среди 9-11 классов проведен интеллектуальный конкурс «Научные труды К. И. Сатпаева и М. П. Русакова».

Показать перевод