«Ғылым және технология» жаратылыстану-ғылыми сауаттылық апталығының 2- күні  «ҒЫЛЫМҒА ҚАРАЙ ҚАДАМДАР» тақырып аясында ұйымдастырылды. 1-4 сыныптар «Алғашқы шағын тәжірибелер» тақырыбында қызықты тәжірибелер мен эксперименттер, 5-6 сыныптар «Дара тұлға» Қаныш Сәтбаев туралы оқу-танымдық анимация видеороликтер жасады, 7-9  сыныптар оқушыларын мамандыққа баулу мақсатында «Мектеп  жанындағы жылыжайға саяхат», 5 «А» сыныпта «Интернетте жұмыс істеудің қандай қауіп қатері бар?», 7 «А» сыныпта «Энергияның сақталуы және айналуы» тақырыптарында ашық сабақтар өткізілді.

Второй день Недели естественно-научной грамотности «Наука и технология» был организован в рамках темы «ШАГИ К НАУКЕ». Учащиеся 1-4 классы провели интересные опыты и эксперименты по теме «Первые маленькие опыты», учащиеся 5-6 классов сделали обучающие анимационные видеоролики Каныше Сатбаеве на тему «Дара тұлға», для учащихся 7-9 классов организована демонстрационная экскурсия в школьную теплицу в целях приобщения учащихся к агро профессиям, в 5 «А» классе проведен открытый урок «Чем опасна работа в Интернете?» в 7 «А»классе — «Превращение и сохранение энергии».