7 сәуір – қазақ спорты тарихындағы тұңғыш кәсіби балуан, күрестің бірнеше түрінен әлем чемпионы Қажымұқан Мұңайтпастың туған күніне арналған Қазақ спорты күні. Мектебімізде «Достық – көмекпен мықты» тақырыбы аясында 7-9 сынып оқушылары арасына шағын футболдан біріншілік ұйымдастырылды. Нәтижесінде 9 «А» сыныбы — 1-орын, 8 «А» сыныбы — 2-орын, 9 «Ә» сыныбы 3-орынды иеленді.

7 апреля — День казахского спорта, приуроченный ко дню рождения первого профессионального борца в истории казахского спорта, чемпиона мира по нескольким видам борьбы Кажымукана Мунайтпаса. В нашей школе был организован мини чемпионат по футболу среди учащихся 7-9 классов в рамках тғмы «Дружба с помощью крепче». В результате команда 9 «А» класс заняла 1 место, 8 «А» класса – 2 место, 9 «Ә» класса заняла 3 место.