08.04 — 12.04 аралығында Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатында «Ғылым және технология» жаратылыстану-ғылыми сауаттылық апталығының өткізілуі жоспарланды. Мақсаты: мәселелерді шешуде тың идеялары бар, жаңаша стильде ойлайтын, өз-өзіне сенімді, бәсекеге қабілетті жеке тұлғаны тәрбиелеу.
1-күні, 8 сәуірде:
1. тақырыптық апталықтың салтанатты ашылуы өтті.
2. 5-11 сыныптарда қазақтың тұңғыш ғылым академигі Қ. И. Сатпаевтың туған күніне арналған сынып сағаттары өткізілді.
3. 6-7 сыныптарда Қаныш Сатпаевтың 125 жылдық мерейтойына арналған  кітап көрмесі ұйымдастырылды.
4. 1-11 сынып оқушылары арасында үзілістерде жаратылыстану пәндері бойынша логикалық ойындар ұйымдастырылды.

С 08.04 по 12.04 в школе-интернате имени Михаила Русакова запланировано проведение Недели научно-научной грамотности «Наука и технология». Цель: воспитать уверенную в себе, мыслящую в новом стиле конкурентоспособную личность, имеющую свежие идеи в решении проблем.
День 1, 8 апреля:
1. Состоялось торжественное открытие тематической недели.
2. В 5-11 классах проведены классные часы ко дню рождения первого казахского академика наук К. И. Сатпаева.
3. В 6-7 классах организована книжная выставка, посвященная 125-летию Каныша Сатпаева.
4. На переменах среди учащихся 1-11 классов были организованы логические игры по естественным наукам.