2 сәуірі күні – Халықаралық балалар кітабы мерекесі күні, осыған орай мектебімізде «Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында «Менің сүйікті кітабым» атты республикалық челлендждің қорытынды іс-шарасы болды. Іс-шара барысы Сайын Мұратбековтың «Жабайы алма» повесі бойынша жанды кітапхана (оқылған кітапты талқылау) болып өтті. Балалар ағашта ілініп тұрған алма-сұрақтарға жауап беру арқылы повестегі кейіпкерлері мен олардың іс-әрекеттерін баяндап, сол кезеңде өздері болса қандай іс-әрекетке барар еді деген сұрақтарға жауап берді.

2 апреля – Международный праздник детской книги, в связи с этим в нашей школе состоялось итоговое мероприятие республиканского челленджа «Моя любимая книга» в рамках проекта «Читающяя школа». В ходе мероприятия состоялась живая библиотека (обсуждение прочитанной книги) по повести Саина Муратбекова «Дикое яблоко». Дети рассказывали о героях повести и их действиях, отвечая на вопросы-яблоки, висящие на дереве, также отвечали на вопросы о том, что бы они предприняли, если бы они были в этот период.