Халықаралық балаларды қорғау күніне арналған қазақ тіліндегі балалар әндерінің «Әншуақ» фестивалі жобасы  аясында көктемгі каникул кезінде мектебімізде ақпараттық сағат ұйымдастырылды. Оқушыларға «Әншуақ» фестивалі жобасының негізі мақсаттары таныстырылып, шарттары түсіндірілді.
Жобаның мақсаты- музыка арқылы балалардың мәдени және тілдік білімдерін байыту мақсатында, қазақ тіліндегі әндерді насихаттау және тарату.

В нашей школе во время весенних каникул в рамках фестиваля детских песен на казахском языке «Әншуақ», посвященного Международному дню защиты детей, был организован информационный час. Учащихся ознакомили с основными целями фестивального проекта и объяснили условия. Цель проекта – пропаганда и распространение песен на казахском языке с целью обогащения культурных и языковых знаний детей посредством музыки.