20 наурыз күні «ZOOM» платформасы арқылы ата-аналар жиналысы болып өтті. Жиналысқа мектеп ата-аналары және ұстаздар қатысты.
Күн тәртібінде: 3 тоқсан қорытындысы, көктемгі каникул кезіндегі қауіпсіздік ережелері, әр түрлі мәселелер қаралды. Мереке кезіндегі шараларда оқушылардың қауіпсіздігі басты назарда болу керектігі ескертіліп, ата-анларға түсіндіру жұмыстары жүргізілді. Ата-аналар тарапынан қойылған сұрақтарға жауаптар берілді.

20 марта через платформу «ZOOM» состоялось родительское собрание. Во встрече приняли участие родители и учителя школы.
На повестке дня: итоги 3 четверти, правила безопасности во время весенних каникул, обсуждались различные вопросы. Проведена разъясненительная работа о том, что во время мероприятий, во время каникул основное внимание должно уделяться безопасности школьников. На вопросы родителей были даны ответы.