19 Наурыз  — Жаңару күні.
Осыған орай мектебімізде бірыңғай «Табиғатты аялайық» атты экологиялық сынып сағаттары ұйымдастырылды. Сонымен қатар,  мектеп ұжымы мен оқушылар мектеп ауласында тазалық жұмыстарын жүргізді.
Шараның мақсаты — оқушылардың қоршаған ортаға деген махаббат құндылықтары жайлы түсініктерін кеңейту, жақсылық жасау жауапкершіліктерін арттыру, табиғатты аялауға баулу.
Қарағандыоблысыбілім09
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
19 марта — День обновления.
В связи с этим в нашей школе был организован единый экологический урок «Сохраним природу». Кроме того, сотрудники школы и ученики вышли на территорию школы и провели работу по очистке территории.
Цель мероприятия – расширить понимание школьниками ценности любви к окружающей среде, повысить их ответственность делать добрые дела, побудить их бережно относиться к природе.