18 наурыз күні 9 сынып оқышыларының ата-аналарымен облыстық жиналыс өтті. Жиналысқа облыстық білім басқармасының мамандары қатысты. 9 сынып түлектерінің ата-аналарына оқу орнын тәмәмдағаннан кейн, баланың қабілетіне, қызығушылығына байланысты қандай колледжге, кай мамандыққа түсуге болатындығы туралы ақпарат берді. Колледждер туралы ақпаратты «MyCollege» сайтынан білуге болатынын айтты. Соңында ата-аналар өздерінің сұрақтарына жауап алып, пайдалы ақпараттарымен бөлісті.

18 марта прошла областная встреча с родителями 9-классников. Во встрече приняли участие специалисты областного управления образования. Родителям выпускников 9 классов была предоставлена ​​информация о том, в какой колледж может поступить и какую профессию может получить их ребенок в зависимости от его способностей и интересов. Напимнили, что информацию о колледжах можно найти на сайте “MyCollege”. В завершении родители получили ответы на интересующие вопросы, поделились полезной информацией.