18 наурыз күні «Қазақмыс» корпорациясының  политехникалық колледжінің ұйымдастырумен 9-сынып оқушыларына кәсіби бағыт бағдар беру бойынша кездесу өткізілді. Оқушыларды мамандықтардың түрлерімен танысты. Айта кетсек «Түсті металдар металлургиясы» , «Дәнекерлеу ісі» (түрлері бойынша) , «Машина жасау техналогиясы» , «Электромеханикалық жабдыққа техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану» (түрлері және салалары бойынша). Оқушылар осы мамандықтар бойынша әр саланың лабораторияларына барып, мамандардың ақпараттарын тыңдады. Оқушылар өздеріне керекті мәліметтер алды.

18 марта состоялась встреча по профориентации для учащихся 9 классов, организованная политехническим колледжем корпорации «Казахмыс». Учащиеся оззнакомились с видами профессий. Например, «Металлургия цветных металлов», «Сварка» (по видам), «Технология машин», «Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация электромеханического оборудования» (по видам и отраслям). Учащиеся ходили по лабораториям различных направлений, получили информацию. Учащиеся получили необходимую информацию.