2024 жылдың 12 наурыз күні мектебіміздің директордың бейіндік оқыту жөніндегі орынбасары Г. Т. Сопыханова ҚР Оқу-ағарту министрлігінің 2024 жылғы педагогтерді аттестаттау бойынша «Шебер ұстаз – табысты оқушы» жобасымен таныстырып, түсіндірме жұмыстарын жүргізді. Педагогтермен аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарының жалпы ережелері, педагог іс-әрекетінің қадамдары, түсіндіру жұмысының механизмі талқыланды.

#аттестация_2024

12 марта 2024 года заместитель директора нашей школы по профильному обучению Г. Т. Сопыханова провела работу по разъяснению проекта Министерства образования РК по аттестации педагогов в 2024 году «Профессиональный учитель – успешный ученик». С преподавателями были обсуждены общие правила, принципы и условия аттестации, этапы действий преподавателя, механизм разъяснительной работы.