Өмірдің көркі – көктем айы мейірім шуағын төгіп, қуанышын қоса ала келді. Бұл айда бар адамзат баласы бас иер үш әріптен тұратын ұлы есім аналарымыздың дәстүрлі мерекесі 8-наурыз күніне белгіленген.

Бұл күні төрткүл дүниенің жан иесі, аса қадірлі аналар мен қыз-келіншектерге ерекше құрмет көрсетіліп шын ықлас танытып, сыйлықтар жасап жатады. Тарих парағын парақтасақ, осы күнде әйелдер қауымы өз құқықтарын қорғап, бас көтерген деседі. Бертін келе бұл күнді халықаралық әйелдер күні болып белгіленген екен.

Осы орайда 6 наурыз күні тәрбиеші А.Б. Тулегенованың ұйымдастыруымен бастауыш сыныптарда «Ана – өмірдің шуағы» атты тәрбие сағаты ұйымдастырылды. Мақсаты – жанұядағы ана мен бала арасындағы қарым-қатынасты нығайту. Анаға деген бала махаббатын ояту;  балаларды жақсы қасиеттерді білуге, үйренуге және олардың логикалық ой-өрісін, тіл байлығын, сөздік қорын, ойлау қабілеттерін бала бойындағы өнері мен дарындылығын дамыту.

#8наурыз

Весна полна праздников. Одно окончание зимы уже можно воспринимать как повод для празднования. А в самом начале марта в мире отмечают международный женский день. Восьмое марта — праздник весны, красоты и женственности. Исторически это день борьбы женщин за эмансипацию и равные права. В этот знаменательный праздник мы не только дарим любимым женщинам цветы и подарки, но также благодарим их за любовь, заботу и поддержку.

По случаю праздования международнрого женского дня 6 марта всопитателем Тулегеновой А.Б. в начальных классах было организовано воспитательное занятие «Ана – өмірдің шуағы». Цель – укрепить отношения между матерью и ребенком в семье. Пробуждение любви ребенка к матери; научить детей знать и усваивать хорошие качества и развивать у детей логическое мышление, языковые навыки, словарный запас, навыки мышления, талант.