2024 жылдың 1 наурыз күні 7-11 сынып оқушылары арасында “Жарқын болашақ” республикалық қазақ тілі олимпиадасының қалалық кезеңі өтті. Мектебіміздің 8-сынып оқушылары Болатбекұлы Аңсар мен Серік Аружан қатысып бақтарын сынады.
“Жас қаламгер” бағыты бойынша 8 “Ә” сынып оқушысы Серік Аружан ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Жетекшісі: Айтубай Х. А. Құттықтаймыз!
#жарқынболашақолимпиадасы
1 марта 2024 года состоялся городской этап республиканской олимпиады по казахскому языку «Жарқын болашақ» среди учащихся 7-11 классов. Учащиеся 8-х классов нашей школы Болатбекулы Ансар и Серик Аружан приняли участие и проверили свои знания.
Серик Аружан, ученица 8 «Ә» класса награждена дипломом 2 степени по направлению «Жас қаламгер». Руководитель: Айтубай Х. А. Поздравляем!