1 наурыз Азаматтық қорғаныс күні. Осыған орай бүгін қаламызда оқушыларға арналған өрт сөндірушілердің техникалары мен құрал-жабдықтарының көрмесі болып өтті. Шараның мақсаты — азаматтық қорғаныс туралы түсініктерін кеңейту. Қауіпсіздік жағдайлары мен алдын алу шараларын ұғындыру. Алғашқы көмек қалай көрсетуді үйрету болып табылады. Көрмеге мектебіміздің 7-сынып оқушылары барып қайтты. Құтқару техникаларының жабдықтарымен танысып, ақпараттар алды.
1 марта – День гражданской обороны. В связи с этим днем для учащихся сегодня в нашем городе прошла выставка пожарной техники и снаряжения. Цель мероприятия – расширение представлений о гражданской обороне. Знакомство с условиями безопасности и профилактическими мерами. Обучение оказанию первой помощи. Выставку посетили учащиеся 7 классов нашей школы. Они ознакомились с оснащением спасательной техники и получили информацию.