Михаил Русаков атындағы мектеп-интернат кітапханасында «1 наурыз – Алғыс айту күні» көрме ұйымдастырылды.
Алғыс айту күні – бұл, ең алдымен, елімізде тыныштық пен үндестік, өзара сенімділік пен барлық қазақстандықтарға деген құрмет. Бұл – тағдыр тәлкегімен Қазақстан жеріне еріксіз қоныс аударған түрлі этностардың миллиондаған өкілдерінің құтты қонысына айналған қасиетті қазақ жері мен қонақжай қазақ халқына терең тағзым белгісі. Қазақ халқы қиын – қыстау заманында олардың басына түскен ауырпалықты қайыспай бірге көтере білді, бұл бүгінгі таңда еліміздің түрлі ұлт өкілдерінің арасында адамгершілік қарым — қатынастың өнегелі өлшеміне айналды.
Алғыс елге-бейбіт өмір үшін, Анаға – өмір сыйлағаны үшін,
Әкеге – қорған болғаны үшін, Әжеге – ыстық алақаны үшін, Күнге – шуағы мен назары үшін, Жұлдызға – қараңғы түндегі жарығы үшін, Досқа – құшағы мен иығы үшін.
Көрмеге келген оқушыларда өз алғыстарын еліне, ұстазға, достарына, ата-аналарына жазып қалдырды.
В библиотеке школы-интерната имени Михаила Русакова была организована выставка «1 марта – День благодарности».
День благодарения-это, прежде всего, мир и гармония в нашей стране, взаимное доверие и уважение ко всем казахстанцам. Это знак глубокого уважения к священной казахской земле и гостеприимному казахскому народу, ставшему благодатным поселением миллионов представителей различных этносов, которые по воле судьбы переселились на казахстанскую землю. Казахский народ в трудные времена помог справиться с болью, с которой они столкнулись, не покладая рук, что сегодня стало нравственным критерием нравственных отношений между представителями разных национальностей нашей страны.
Благодарность стране – за мир, матери – за жизнь,
Отцу – за защиту, бабушке – за горячую ладонь, Солнцу – за тепло, звезде – за свет в темную ночь, другу-за объятия и плечи.
Учащиеся оставили свои благодарности на выставке: друзьям, родителям, учителям, Родине.

#Алғысбәріне #Аlgysbarine#МыңАлғыс.

Қарағандыоблысыбілім09