28 ақпан күні “Тоғыз айға 9 іс-шара” тұжырымдама аясында мектеп оқушылары «Оқуға құштар мектеп» республикалық челленджіне қатысты.
Оқушылар Бердібек Соқпақбаевтың «Ергежейлі еліне саяхат», «Жекпе-жек», «Балалық шаққа саяхат» шығармаларын оқып, талдады.
Челлендж мақсаты — білім алушылардың бойына ұлттық құндылықтарды дарыту, кітап оқу мәдениетін дәріптеу.
#оқуғақұштармектеп
#люблючитать
#моялюбимаякнига
#Қарағандыоблысыбілім09
#Біртұтас_тәрбие
#ҚОББТӘРБИЕ
#uo_krg
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
@rumcdo_official
@umckrg
@balqash_qalasy_akimdigi
@balqash_qbb
28 февраля в рамках концепции «9 мероприятий за девять месяцев» школьники приняли участие в республиканском челлендже «Читающая школа».
Учащиеся прочитали и проанализировали произведения Бердибека Сокпакбаева «Ергежейлі еліне саяхат», «Жекпе-жек», «Балалық шаққа саяхат».
Цель челленджа – привить учащимся национальные ценности, прославить культуру чтения.