Әке – асқар тау. Отбасында әкенің орны бөлек. Әке – сол шаңырақтың бар ауыртпалығын көтеретін, асырап-бағуға да, жақсы тәлім-тәрбие беруге де міндетті адам.
27 ақпан күні « Әке жолы — ізгі жол» әкелер айлығы аясында «Айбын» әкелер мектебінің жетекшісі І. Жақсыгелдиннің ұйымдастыруымен «Жаныңда жүр жақсы адам» атты кездесу болып өтті. Кездесуге  еңбегімен ел алғысына бөленіп жүрген саналы ұрпақ, салиқалы отбасы тірегі Төлегенов Әділкәрім ағамыз келді. Әділ ағай өзінің жүріп өткен өмір жолдарынан сыр шертіп, болашақтың тұтқасын ұстайтын ұрпаққа өзінің үлгі-өсиетін айтты. Мамандық таңдауда үлкен жауапкершілікпен қарауды және ата-ананы сыйлауды бірінші кезекке қойды.
Ата-анаға құрметпен қарауға негізделген ар-ұят құндылығын насихаттау мақсатында құрылған шарада оқушылар «Әкеге» деген сезімдерін өлең жолдарымен жеткізе білді.
#Ұлағатәкелермектебі
#Айбынәкелермектебі
#Қарағандыоблысыбілім09
#Біртұтас_тәрбие
#ҚОББТӘРБИЕ
#uo_krg
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
@rumcdo_official
@umckrg
@balqash_qalasy_akimdigi
@balqash_qbb
27 февраля в рамках месячника «Әке жолы – ізгі жол» руководитель школы отцов «Айбын» И. Жаксыгельдин организовал встречу под названием «Жаныңда жүр жақсы адам». На встречу был приглашен Адилькарим Толегенов. В мероприятии, созданном для пропаганды ценности чести, основанной на уважительном отношении к родителям, учащиеся смогли выразить свои чувства к отцу через стихотворения.