23 ақпан күні М. Хамзин атындағы мәдениет сарайының сахнасында КСРО хальқ әртісі, көрнекті театр және кино актері, режиссер Шакен Аймановтың туғанына 110 жыл толуына арналған қала мектептерінің театр үйірмелері арасында «Таңғажайып театр» атты I қалалық байқауы өтті. Оқушыларымыз театр байқауында І жүлделі орынға ие болды. Көркемдік жетекшілері Шаймерденов А. Б., Жаксыгелдин И. Т., Есимбекова А. Т. Қойылымға қатысқан оқушыларымызды — Төлеген Ерасыл, Шакирова Аружан, Өміржан Жанторе, Касенова Көркем, Болатбекұлы Аңсар, Дүйсенбі Ерсанатты жеңісімен құттықтаймыз! Алдағы уакыттарда үлкен сахналардан көруге тілектеспіз!
23 февраля на сцене дворца культуры имени М. Хамзина прошел I городской конкурс «Удивительный театр» среди театральных кружков школ города, посвященный 110-летию со дня рождения народного артиста КССР, выдающегося актера театра и кино, режиссёра Шакена Айманова. Наши ученики заняли 1 место в театральном конкурсе. Художественные руководители Шаймерденов А. Б., Жаксыгельдин И. Т., Есимбекова А. Т. Поздравляем наших учащихся, принявших участие в постановке – Толеген Ерасыла, Шакирову Аружан, Омиржан Жанторе, Касенову Коркем, Болатбекулы Ансара, Дуйсенбі Ерсаната! Надеемся увидеть вас на больших сценах в будущем!