19 сәуір күні «Жасыл Қазақстан» экологиялық сауаттылық апталығының аясында мектепте жоспарға сәйкес 5-8 сыныптар арасында «Таза ғаламшар менен басталады» атты викторина өтті. Мақсаты: Туған жерге, Отанға деген сүйіспеншілігін арттыру, экологиялық білімді қалыптастыру, туған жер табиғатын қорғауға баулу. Оқушыларға табиғаттың адам өміріндегі зор маңыздылығын насихаттай отырып, оны аялауға, сақтап қорғауға өз үлестерін қосуға жұмылдыру; мейірбандыққа баулу, экологиялық білімдерін молайту.
19 апреля в рамках недели экологической грамотности «Зеленый Казахстан» в школе для 5-8 классов прошла викторина «Чистая планета начинается с меня». Цель: повышать любовь к родному краю, Родине, формировать экологические знания, прививать к охране природы родного края. Доведение до учащихся большого значения природы в жизни человека, мобилизация их на участие в ее сохранении и защите; привитие доброты, расширение экологических знаний.