Ауа райының қолайсыздығына /аяз/ байланысты сабақтар қашықтан форматқа ауыстырылды. Осыған орай барлық пән мұғалімдері ZOOM платформасы арқылы оқушылар үшін қашықтан форматта сабақтар ұйымдастырып өткізуде. Мұғалімдер жаңа тақырыпты электронды презентация, бейнематериалдар, схема, кестелер, виртуалды лаборатория тапсырмалары, TopIQ платформасының электронды оқулықтар көмегімен түсіндіріп, СДОТ арқылы тапсырмаларды жүктеп, оқушылардан Edu-mark қосымшасы арқылы кері байланыс алып жатыр.
#қашықтаноқыту
#дистанционноеобучение
В связи с погодными условиями занятия переведены на дистанционный формат /мороз/ обучения. В связи с этим преподаватели всех предметов организуют занятия для учащихся в дистанционном формате с использованием платформы ZOOM. Преподаватели объясняют новую тему с помощью электронных презентаций, видеоматериалов, схем, таблиц, заданий виртуальной лаборатории, электронных учебников платформы TopIQ, загружают задания через SDOT, получают обратную связь от учеников через приложение Edu-mark.