“Құқықтық навигатор” атты  құқықтық сауаттылық апталығы  аясында “Михаил Русаков атындағы мектеп интернаты“ КММ-сінде құқық пәні мұғалімі Жаксыгелдин Ильяс Тілекұлының ұйымдастыруымен “Құқық білгірлері” атты тақырыпта танымдық сайыс болып өтті. Оған мектебіміздің 8-9 сынып оқушыларынан құралған 4 топ қатысты. Оқушылар «Өзге тілдің бәрін біл, өз тіліңді құрметте» , «Қазақ заңгерлері»  ,«Жағдаятты талдау» ,«Құқықтық сауаттылық», «Заңды білу — заман талабы» атты бес кезеңнен тұратын сайыста өз білімдерін сынады. Жасөспірімдердің құқықтық сауаттылығын арттыру мақсатында өткен сайыста өз білімділіктерін көрсете білген «Заңгерлер» тобы жеңіске жетті. Жүлделі екінші және үшінші орындарды «Фемида» және «Болашақ» топтары өзара бөлісті.
В рамках недели правовой грамотности  «Правовой навигатор» в КГУ“ Школа-интернат имени Михаила Русакова“ прошел познавательный конкурс на тему «Знатоки права”, организованный учителем права Жаксыгельдином Ильясом Тлековичем. В нем приняли участие 4 команды учащихся 8-9 классов. Учащиеся проверили свои знания в конкурсе из пяти этапов  «Знай все языки мира, но уважай свой язык» ,  «Казахские юристы», «Анализ ситуаций», «Правовая грамотность», «Знание закона — требование времени”. В конкурсе, проведенном в целях повышения правовой грамотности подростков, победу одержала команда «Юристы», продемонстрировавшая свои знания. Второе и третье призовые места разделили между собой команды  «Фемида» и «Болашак».