15 ақпан күні оқушылар сарайында Шәкен Аймановтың 110 жылдығына орай “Тақиялы періште” атты комедиясының театрландырылған қойылым байқауы өтті. Байқаудың мақсаты: Қазақ ұлтының өнер мен мәдениет тарихында орын алатын ұлы тұлғалардың бірі — режиссер Шәкен Аймановтың өнерін дәріптеу, өскелең ұрпақты рухани-адамгершілік, эстетикалық тәрбиелеу, тұлғаның үйлесімді дамуы, өз ойын білдіру, әлемді эстетикалық және бейнелі тану факторы ретінде балалар театр шығармашылығын қолдау және дамыту. Сайыста мектебіміздің оқушылары 2-орынға ие болды. Оқушыларымызды және көркемдік жетекшілері , қазақ тілі пәнінің мұғалімдері Құрмаш А. Е., Айтубай Х. А. жеңістерімен құттықтаймыз!
15 февраля к 110-летию со дня рождения Шакена Айманова во Дворце школьников состоялся конкурс театральной постановки комедии «Ангел в тюбетейке». Цель конкурса – прославить творчество режиссера Шакена Айманова, одного из великих деятелей в истории искусства и культуры казахского народа, воспитать подрастающее поколение в духовном, нравственном, эстетическом, гармоничном развитии личности, выражать собственные мысли, поддерживать детское театральное творчество как фактор эстетического и зрительного познания мира, развития. Учащиеся нашей школы заняли 2 место в конкурсе. Поздравляем с победой наших ребят и художественных руководителей, преподавателей казахского языка Курмаш А. Е. и Айтубай Х. А.