12 ақпан 2024 жылы Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатында қалалық кітапхананың № 3 филиалы мен мектеп кітапханасы ұйымдастырған «Ауғанның асуында от кешкендер» атты Ауған соғысының ардагерімен кездесу кеш өтті (15 ақпан – Кеңес әскерлерінің Ауғанстан жерінен шығарылғанына 35 толды). Кездесуге қатерге бел буып, батырлықпен қайсарлықтың үлгісін көрсетіп, қаһармандық танытқан, өзінің Отан алдындағы парызына адал болған Ауған соғыс ардагері Бауыржан Мейірханұлы Мұхамедиев келді. Б. Мұхамедиев естеліктерімен бөлісіп, патриоттық әндер айтылып, жерлес интернационалист-жауынгерлерге арналған бейнебаян көрсетілді. Ардагер балаларды Отанын сүюге, ұстаздар мен ата-аналарды құрметтеуге, жақсы оқуға, тәртіпті болуға шақырды.
Тәртіпті болу – батырлықтың бір түрі, өзіңді тәртіпке баули біліңдер», – деп кеңес берді.
12 февраля 2024 года в школе-интернате имени Михаила Русакова состоялась встреча с ветераном афганской войны «Ауғанның асуында от кешкендер», организованная филиалом № 3 городской библиотеки и школьной библиотекой (15 февраля – 35 лет со дня вывода советских войск из Афганистана). На встречу пришел ветеран Афганской войны Бауыржан Мейрханович Мухамедиев, который проявил героизм, был верен своему долгу перед Родиной. Б. Мухамедиев поделился воспоминаниями, прозвучали патриотические песни, был показан видеоролик, посвященный воинам-интернационалистам-землякам. Ветеран призвал ребят любить свою Родину, уважать учителей, родителей, хорошо учиться и быть дисциплинированным. Быть дисциплинированным — это одна из форм героизма, приучайте себя быть дисциплинированным, — посоветовал он.