8 ақпан күні «Әке жолы — ізгі жол» атты айлығының жоспарына сәйкес оқушылар арасында «Әкешім-бәйтерегім» атты виртуалды поэзия сағаты болып өтті. Шараның мақсаты — жанұядағы әке мен бала арасындағы қарым-қатынасты нығайту. Ұлттық салт-дәстүрімізге байланысты әке орнының ерекше екендігін ұғындыру. Әкеге деген бала махаббатын ояту.
Іс-шарада оқушылар әке туралы өлеңдерін оқып, тақырыпқа сай тапсырмалар орындады.
Қарағандыоблысыбілім09
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
8 февраля по плану месячника «Әке жолы — ізгі жол» среди школьников прошел виртуальный урок поэзии «Әкешім-бәйтерегім». Цель мероприятия – укрепление отношений между отцом и ребенком в семье. Понять, что место отца особенное в силу наших национальных традиций. Пробуждение любви ребенка к отцу.
На мероприятии учащиеся прочитали стихи об отце и выполнили задания по теме.