“Цифрлық әлем” апталығы өз жалғасын табуда. 7 ақпан тақырыптық апталықтың 3-күні оқушылардың информатика пәні бойынша білімдерін жалпылау мен жүйелеуге арналды. “Үздік информатик” блиц-ойындары және жасанды интеллект бағыты бойынша “Экология балалар көзімен”, “Нашақорлық — ғасыр дерті” тақырыптары аясында компьютерлік сурет байқауы өткізілді. Оқушылар белсенділік танытып, информатика пәніне жоғары қызығушылықтарын көрсетті. Ойындар және сурет байқауының қорытындылары апта соңында шығады, дүйсенбі күні саптық жиында белсенді оқушылар марапатталады.
Продолжается неделя «Цифровой мир». #obb_qaraganda
#umckrg 7 февраля, 3-й день тематической недели был посвящен обобщению и систематизации знаний учащихся по информатике. Проведены блиц-игры “Лучший информатик” и конкурс компьютерного рисунка в рамках тем “Экология глазами детей”, “ Наркомания — болезнь века” по направлению “искусственный интеллект”. Учащиеся проявили активность и показали высокий интерес к информатике. Итоги игр и конкурса рисунков будут опубликованы в конце недели, а активные учащиеся будут награждены на линейке в понедельник.