6 ақпан күні “Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайы” КМҚК ұйымдастыруымен Республикалық «Ақ шағала» хореографиялық фестиваль-байқауының қалалық кезеңі өткізілді. Би байқауына мектептердің би ұжымдары «Халық биі және халықтық стильдегі би» мен «Заманауи би» 2 номинация бойынша өнер көрсетті. Қорытынды бойынша мектебіміздің “Жұлдыз” би ансамблі ІІІ орынды иеленді. Құттықтаймыз!
6 февраля прошел городской этап Республиканского хореографического фестиваля-конкурса «Ақ шағала» при организации «Дворца школьников имени Агыбая батыра». Школьные танцевальные коллективы выступали в 2-х номинациях «Народный танец и танцы в народном стиле» и «Современный танец». По итогам танцевальный ансамбль «Жулдыз» нашей школы занял 3 место. Поздравляем!