7 ақпан күні «Әке жолы — ізгі жол», «Оқуға құштар мектеп» жобалары аясында мектебіміздің «Айбын» әкелер мектебінің мүшесі Е. Қауымбеков және 4-сынып оқушылары арасында кездесу ұйымдастырылды. Кездесуде Ыбырай Алтынсариннің «Әке мен бала» шығармасы оқылып, талдау жұмыстары жүргізілді. Іс-шара мақсаты: қазіргі қоғамдағы әкенің ролінің алатын орны, әке мен бала қарым-қатынасын үлгі етіп көрсету. Шығарманы талдай отырып, оқушылар әке тәрбиесінің қаншалықты маңызды екенін түсіне білді.
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
7 февраля в рамках проектов «Путь отца – путь добра», «Читающая школа» организована встреча для учащихся 4 классов с представителем школьного клуба отцов Е. Каумбековым. На встрече было зачитано и проанализировано произведение Ыбырая Алтынсарина «Әке мен бала». Цель мероприятия: показать роль отца в современном обществе, на примере взаимоотношений отца и сына. Анализируя произведение, ребята смогли понять, насколько важна роль отца в воспитании.