Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды оқу-әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен 5-9 ақпан аралығында “Цифрлық әлем” ақпараттық сауаттылықты дамыту апталығының өткізілуі жоспарланды. Тақырыптық апталықтың мақсаты: Информатика пәніне, ақпараттық мәдениетке танымдық қызығушылықты қалыптастыру, білімді жинақтау және жүйелеу.
Мектебіміз бойынша апталық барысында бірқатар іс-шаралардың өткізілуі жоспарланды. 5 ақпан күні апталықтың ашылуы өтті. Саптық жиында «XXI ғасыр – ақпараттық компьютер ғасыры» үгіт-насихат тобы ақпарат беріп, апталықтың жоспарымен таныстырды. Мектеп фойесінде “Цифрлық әлем” стенді арқылы оқушылар ақпарат алмасты. QR-кодтар арқылы тапсырмалар орындады.
#obb_qaraganda
#umckrg
C 5 по 9 февраля Учебно-методическим центром управления образования Карагандинской области запланировано проведение недели развития информационной грамотности «Цифровой мир». Цель тематической недели: формирование познавательного интереса к предмету «информатика», информационной культуре, систематизация знаний.
По школе в течении недели запланировано проведение ряда мероприятий. 5 февраля проведено открытие недели. На школьной линейке ребята выступили с агитбригадой «ХХІ век – век информации и компьютера» и познакомили с планом проведения недели. В фойе школы оформлен стенд «Удивительные факты об интернете», где учащиеся познакомились с фактами и выполняли задания через сканирование QR-кодов.