2 ақпанда бастауыш сынып апталығы аясында, «Біртұтас тәрбие бағдарламасы» оның ішінде «Даналық мектептері» мен «Аналар мектептерімен» бірлесе отырып «Ұлттық құндылықтар — ұрпақ үлгісі» атты іс- шара өткізілді. Мақсаты: Ұлттық салт- дәстүр туралы түсінік беру, ұлттық мақтаныш сезімін ояту, бата айтқызып үйрету, салт-дәстүрді ұстай, қастерлей білуге тәрбиелеу. Іс- шарада аналар мен балалар бірлесіп бірнеше салт-дәстүрлерді көрсетті. Балалар ән айтып, бата беріп, домбырамен дәстүрлі әндер шырқады.
#бастауышсыныпапталығы-2024
2 февраля в рамках недели начальных классов, совместно с «Школой мудрости» и «Школой матерей» “Единой воспитательной программы” в школе проведено мероприятие «Ұлттық құндылықтар — ұрпақ үлгісі». Цель: дать представление о национальных обычаях и традициях, пробудить чувство национальной гордости, научить произносить бата (слова-благословения), хранить и беречь традиции. На мероприятии мамы и дети вместе продемонстрировали несколько традиций. Дети пели, давали бата, исполняли традиционные песни на домбре.