2019 жылы Қарағанды облысында рухани құндылықтарды сақтауға және насихаттауға бағытталған ұлттық күнтізбенің тұсауы кесілді. Қазақ күнтізбесінің айшықты күндерінің бірі 1 ақпан — Ұлт денсаулығы күні.
Осыған орай мектебімізде “Тәтті сусындардың зияны”, “Денсаулық” тақырыптарында 5-11 сынып оқушылары арасында диктант жазылды. Мақсаты — оқушыларды зиянды әдеттерден аулақ болуға, аурудың алдын алуға, ең басты құндылық — денсаулық екенін түсіндіру.
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
В 2019 году в Карагандинской области презентовали национальный календарь, направленный на сохранение и популяризацию духовных ценностей. Одним из ярких дней казахского календаря является 1 февраля – Национальный день здоровья.
В связи с этим в нашей школе среди учащихся 5-11 классов были написаны диктанты по темам «Вред сладких напитков» и «Здоровье».
Цель – научить учащихся избегать вредных привычек, предотвращать заболевания и объяснить, что самая главная ценность – это здоровье.