Қаңтар айының 29 жұлдызында мектебімізде “Айгөлек” ән байқауы өткізілді. Сайыс 5-7 сыныптар арасында өтіп, 16 оқушы бақ сынасты. Қазылар алқасы тиісті бағаларын беріп, қатысушыларды дипломдармен марапаттады. Жаңа есімдерді анықтау және олардың өнерін дамыту мақсатында ұйымдастырылған бұл байқауға жетекшілік еткен мектебіміздің көркемдік жетекшісі Аманжол Болатұлы.
#айгөлек-2024
#әнбайқауы
29 января в нашей школе прошел песенный конкурс «Айголек». Конкурс проводился среди учащихся 5-7 классов, в них состязались 16 учащихся. Жюри наградило участников дипломами. Организатор
этого конкурса, который был проведен с целью выявления новых имен и развития их творчества, художественный руководитель нашей школы Аманжол Болатулы.