29 қаңтар 2024 жылы сағат 10.30-да мектеп инспекторы полиция капитаны Касымжанова Анар Кожановна 9-11 сыныптар арасында «Құқықтық тәрбие негізі отбасынан басталады» тақырыбында пікірталас ұйымдастырып өткізді. Мақсаты: оқушыларға құқықтық тәрбиесі жайында толық мағлұмат беру, әр баланың мінез-құлық ерекшеліктеріне сай қоғамда өзін-өзі ұстауы, үлкенге құрмет көрсетуі, құқық бұзбау әрекеттері жөнінде ой бөлісу, өзін-өзі тану арқылы дара тұлға ретінде өзін еріксіз бірқалыпты қалыптастыруға баулу. Жан-жақты дамыған тұлғаны тәрбиелеу жолында құқықтық тәрбиенің маңызын аңғарту.
29 января 2024 года в 10:30 инспектором школы капитаном полиции Касымжановой Анар Кожановной организована дискуссия среди 9-11 классов на тему «Правовое воспитание начинается с семьи». Цель: дать учащимся полную информацию о правовом воспитании, вести себя в обществе с учетом особенностей поведения каждого ребенка, проявлять уважение к старшим, делиться мыслями о действиях, не нарушающих закон, научить формировать себя как человека через самосознание. Объяснить значение правового воспитания на пути воспитания всесторонне развитой личности.