24 қаңтар күні «Достық қолын ұсын» акциясы және  ата-аналарды педагогикалық қолдау орталығының бағдарламасы аясында «Бұлақ көрсең, көзін аш» тақырыбында іс-шара болып өтті. Тұлғаның бойындағы шығармашылығын дамыту мақсатына құрылған іс-шараға ата-аналар шақырылып, оқушылар жетістіктері бойынша арнайы көрме ұйымдастырылды. Сондай-ақ мектеп оқушылары ата-аналарға концерттік бағдарлама ұсынды. Мектеп өміріне белсене араласып, бала тәрбиесіне ерекше көңіл бөліп жүрген ата-аналарға мектеп атынан алғыс хаттар табысталды.
Қарағандыоблысыбілім09
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
24 января в рамках акции «Протяни руку дружбы» и программы Центра педагогической поддержки родителей проведено мероприятие «Бұлақ көрсең, көзін аш». На мероприятие, созданное с целью развития творческих способностей, были приглашены родители, а также организована специальная выставка достижений учащихся. Школьники представили родителям концертную программу. От имени школы были вручены благодарственные письма родителям, которые принимают активное участие в жизни школы и уделяют особое внимание воспитанию своих детей.