Математикалық сауаттылық апталығының жоспарына сәйкес 9 “Ә” сынып оқушылары үшін “жоғары оқу орындарына онлайн саяхат” тақырыбы аясында Еуразиялық ұлттық университетіне саяхат өтті. онлаин саяхат жасады. Интереактивті тақта көмегімен оқушылар университет жайлы мол мағлұматтар алып, универститет өмірімен танысты. Іс-шара барысында университеттің қалыптасу, өркендеу жолы жайлы танымдық ақпараттар айтылды. Оқушылар тарапынан қойылған сұрақтарға жауаптар берілді. Оқушылар отыз жылдай тарихы бар оқу орнына түскілері келетіндіктерін пікірлесу кезінде жеткізді. Танымдық кездесу оқушылар көңілінен шықты.
«Өнегелі өмір» жобасы аясында 1-4 сынып оқушылары арасында математика пәнінің мұғалімдерімен кездесу өтті. Кездесу барысында оқушыларға математика пәні бойынша қызықты мәліметтер айтылды, сонымен қатар оқушылар сұрақтарын қойып, өздеріне керек мәліметтерді алды. Кездесу барысында тәжірибелі ұстаз, математика пәнінің мұғалімі Мағзат Расылхановна өз тәжірибесімен бөлісіп, оқушылардың сұрақтарына жауап берді. Кездесу қызықты да, тартымды өтті.
По плану недели математической грамотности с учащимися 9 «Ә» класса была пооведена онлайн экскурсия в Евразийский национальный университет Учащиеся получили много информации об университете и ознакомились с жизнью университета. В ходе мероприятия была представлена ​​образовательная информация о пути становления и развития университета. На вопросы учащихся были даны ответы. В ходе обсуждения ребята рассказали, что хотят поступить в учебное заведение с историей около тридцати лет.
В рамках проекта «Өнегелі өмір» среди учащихся 1-4 классов прошла встреча с учителями математики. В ходе встречи ребятам была рассказана интересная информация по предмету математика, а также ребята задали вопросы и получили необходимую информацию. В ходе встречи опытный педагог, учитель математики Магзат Расылхановна поделилась своим опытом и ответила на вопросы. Встреча была интересной и увлекательной.
Все реакции:

Абдикерова Бакытгул, Жанаркуль Сыздыкбекова и ещё 5