23 қаңтар күні «Математика айналамызда» атты математика сауаттылығы апталығы аясында бірқатар іс-шаралар ұйымдастырылып, өткізілді. 1-4 сыныптардың оқушыларының математикалық сауаттылығын дамытып, математикаға қызығушылығын арттыру мақсатында «Мен математикамен доспын» атты математикалық ребустар мен сөзжұмбақтар сайысы өтті.
5-7 сынып оқушыларының арасында математикалық мәдениетті қалыптастыру, математикалық сауаттылықты дамыту мақсатында «Менің өмірімдегі математиканың маңызы» атты фото байқау ұйымдастырылды.
8-11 сыныптар арасында оқушылардың оқушылардың ғылыми-зерттеу қызметіне уәждемесін арттыру мақсатында «Менің өмірімдегі математика» атты шығармашылық байқау өткізілді.
23 января был организован и проведен ряд мероприятий в рамках недели математической грамотности «Математика вокруг нас».
В 1-4 классах в целях развития математической грамотности учащихся и повышения их интереса к математике был проведен конкурс математических ребусов и загадок «Я друг математики».
Среди учащихся 5-7 классов с целью формирования математической культуры и развития математической грамотности был организован фотоконкурс «Значение математики в моей жизни».
В 8-11 классах был проведен творческий конкурс «Математика в моей жизни». Цель: повышение мотивации учащихся к научно-исследовательской деятельности.