22 қаңтар күні «Достық қолын ұсын» акция аясында сынып жетекшілер М. Қазбекова., М. Муканованың ұйымдастырумен 1 және 5 сынып оқушылары арасында «Біздің мүдделеріміз достықты нығайтады», «Өзгелердің жеке шекараларын құрметтеу» тақырыптары бойынша тәрбие сағаттары болып өтті. Мақсаты оқушыларды адамгершілікке, адалдыққа, өзгенің пікірін тыңдай білуге, жауапкершілікке тәрбиелеу.
Қарағандыоблысыбілім09
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
22 января в рамках акции «Протяни руку дружбы» классными руководителями М. Казбековой, М. Мукановой были проведены классные часы среди учащихся 1 и 5 классов на темы «Наши интересы укрепляют дружбу», «Уважение личных границ других». Цель: воспитать у учащихся нравственность, честность, умение прислушиваться к мнению других, ответственность.